Apie Ainą

Esu sertifikuota Ajengaro (angl. Iyengar®) jogos mokytoja bei Somatinio judesio terapeutė, “Integruotos kūno ir judesio terapijos” praktikė ir edukatorė (diplomuota IBMT Institute, Londonas).

Šių praktikų dėka gyvenime atgavau gyvybingą stuburą – fizine ir psichologine prasme. Dirbu su klientais abejomis kryptimis: joga ir kūno terapija. Šios Rytų ir Vakarų praktikos darniai praplečia ir papildo viena kitą. Kūno terapija yra dedikuota erdvė fiziniams, emociniams, mentaliniams ir dvasiniams poreikiams. Joga stiprina, mankština ir balansuoja kūną, suteikia energijos, įžemina. Tai didelis palaikymas visai psichikai.

Apie save. 2001m. studijuodama Vokietijoje dėl stuburo išvaržos pradėjau praktikuoti Ajengaro jogą. Džiaugiausi, kad galiu vėl gyventi be skausmo. Sustiprėjo stuburas, mėgavausi pozityvia energija. Pradėjau vesti jogos užsiėmimus, 6-ius metus studijavau mokytojų kursuose Italijoje ir Kazachstane, tapau sertifikuota mokytoja, dirbau su stuburo ir kelio sąnario problemomis, Kazachstane vedžiau apmokomuosius seminarus mokytojams. Pamažu mano dėmesį pradėjo traukti praktikos, apjungiančios kūną ir psichiką, nes kūno ląstelės savyje laiko emocinę atmintį ir tai įtakoja ląstelių fizinį funkcionalumą. 2008 m. atradau intuityvią jogą su Angela Farmer, o 2014 m. pradėjau 3-jų metų “Integruotos Kūno ir Judesio Terapijos” mokymus. Kūnas subtiliai balansavosi, santykis su savimi ir kitais prisipildė šilumos, drąsos ir aiškumo. Išmokau nuoširdžiai palaikyti save ir kitus. Šeimos ir praktikų dėka vyko milžiniški kokybiniai pokyčiai mano viduje, kūne ir mano gyvenime. Vidinis žinojimas, kūno ir širdies išmintis tapo prieinami ir labai praktiškai ir konkrečiai pasitarnauja kasdienybėje. Tapau Somatinio judesio terapeute. Dalinuosi tuo su kitais ir žaviuosi, kad tai įmanoma kiekvienam, kuris nuoširdžiai leidžiasi į kelionę link Savęs.

aina.pakelte@gmail.com, tel. 8 699 57775

Išsamią biografiją apie jogos studijas, vestus seminarus, terapinės jogos patirtį, apie „Integruotos kūno ir judesio terapijos“ studijų turinį skaitykite čia:

Išsami biografija

„Nieko negali forsuoti, gebėjimas pajausti yra viskas!”
B. K. S. Iyengar